Niemieckie zamówienia publiczne dla polskich firm

29 czerwca zapraszamy firmy na szkolenie wprowadzające w temat niemieckich zamówień publicznych

Temat niemieckich zamówień publicznych od lat cieszy się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. Nic w tym dziwnego - jest to rynek wart setki miliardów euro rocznie, przy tym słabo spenetrowany przez polskie firmy. Tymczasem, tak jak w całej Unii Europejskiej, niemieckie zamówienia publiczne są dostępne dla polskich przedsiębiorców niemal niezależnie od branży i wielkości firmy. W związku z tym w czwartek 29 czerwca zapraszamy Państwa na szkolenie zatytułowane "Wprowadzenie do niemieckich zamówień publicznych", a mające na celu umożliwienie Państwu przeprowadzenie oceny potencjału i podjęcie prób pozyskania zleceń od niemieckich instytucji publicznych. Szkolenie poprowadzi p. Tomasz Łyżwiński zajmujący się niemieckim rynkiem zamówień publicznych od roku 2010, a impreza odbędzie się w siedzibie RCIiTT przy Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie w godzinach 9:00-15:00. Obowiązkowej rejestracji można dokonać TUTAJ, liczba miejsc jest ograniczona.