Wprowadzenie do niemieckich zamówień publicznych

Przedsiębiorców zainteresowanych rynkiem niemieckimi i tamtejszym systemem zamówień publicznych zapraszamy na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 29 czerwca br.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
29.06.2017 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
26.06.2017 — 23:59
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie
Opis wydarzenia

Polskie firmy mają możliwość składania ofert w niemieckich przetargach organizowanych w sferze publicznej na równi z firmami niemieckimi, podobnie jak to jest w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Uczestnicy szkolenia poznają niemiecki system zamówień publicznych i związane z nim instytucje dzięki czemu będą mogli podejmować samodzielne próby wejścia na ten niełatwy, za to warty setki miliardów euro rocznie rynek.

Szkolenie poprowadzi p. Tomasz Łyżwiński, który w RCIiTT zajmuje się niemieckimi zamówieniami publicznymi od 2010 r. prowadząc szkolenia i wspierając firmy w ramach konsultacji indywidualnych.

Wykładowca
Zdjęcie portretowe Tomasza Łyżwińskiego
Fałsz
Tomasz
Łyżwiński
CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII, RCIiTT
Powitanie
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Enterprise Europe Network - wsparcie nauki i biznesu
Przepisy i bazy danych
Procedury
Przebieg przetargu
13:30-14-45
Źródła informacji i pomoc
sala Szwalnia (115), I piętro

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

W szkoleniu mogą wziąć udział przedsiębiorcy mający swoją siedzibę w województwie zachodniopomorskim i działający w jednej z następujących branż:

• ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia.

Obowiązuje limit 2 osób z jednej firmy, chyba że po zakończeniu rekrutacji zostaną wolne miejsca.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Tomasza Łyżwińskiego
Tomasz
Łyżwiński
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia