NCBR dla Firm – wsparcie przedsiębiorców z POIR

W imieniu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w Szczecińskim Parku Naukowo-Technologicznym TechnoPark Pomerania – 19 marca 2020 w Szczecinie.

W trakcie tych spotkań eksperci NCBR zaprezentują możliwości uzyskania dofinansowania na działania, które pozwolą na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej przez Państwa działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług. Przedstawimy Państwu m. in. ogólne zasady udziału w konkursach NCBR finansowanych z Programu Inteligentny Rozwój (POIR), omówimy szczegółowo zasady i kryteria oceny projektów, a także pokażemy konkretne przykłady Beneficjentów, którzy realizują innowacyjne projekty dofinansowane z POIR.

Spotkania skierowane są do przedsiębiorców oraz jednostek naukowych (będących w konsorcjum z przedsiębiorcą), które planują ubiegać się o dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych (B+R) w konkursach NCBR finansowanych z Programu Inteligentny Rozwój (POIR), w szczególności w konkursie „Szybka Ścieżka”.

Celem spotkań jest przygotowanie uczestników do tworzenia wysokiej jakości projektów badawczo-rozwojowych i zachęcenie do aplikowania w konkursach NCBR, z akcentem na konkurs „Szybka Ścieżka”.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Szczegóły oraz rejestracja dostępne są na stronie NCBR.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. 

 

NCBR_dla_Firm_1200x628_miasta_19.03.Szcz.jpg

Tagi
Szkolenia
Komentarze