Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Madonna, iPad i Światowa Federacja Wrestlingu, czyli o międzynarodowych systemach rozstrzygania sporów o domeny internetowe”.

Czym jest domena internetowa? Czy domena jest naszą własnością? Co zrobić gdy ktoś używa domeny z nazwą naszej firmy i gdzie rozstrzygać spory w tej kwestii? Czy znak towarowy gwarantuje prawo do używania domeny?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzielą eksperci w branży:

• Gabriela Schittek z ICANN - instytucji odpowiedzialnej za przyznawanie nazw domen internetowych na całym świecie,
  • Ireneusz Matusiak - przewodniczący Sądu Polubownego ds. Domen Internetowych,
  • mec. Iwona Jarosz z NASK - organizacji odpowiedzialnej w Polsce m.in. za  domeny z rozszerzeniem .pl.

Szkolenie odbędzie się 21 marca 2019 i skierowane jest do przedsiębiorców z woj. zachodniopomorskiego. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do rejestracji.

Szczegółowych informacji dotyczących wydarzenia udziela Konsultant Transferu Technologii RCIiTT Marek T. Słaby, e-mail: marek.slaby@zut.edu.pl,  tel. 91 449 43 91.

Dzięki dofinansowaniu z Enterprise Europe Network udział w szkoleniu jest bezpłatny.