Lista rezerwowa na warsztaty: Crowdfunding jako instrument finansowania biznesu i wprowadzania produktu na rynek

Informujemy, że wszystkie miejsca na warsztaty z crowdfundingu, które odbędą się 29 października są już zajęte. Ze względu na duże zainteresowanie tym tematem, postanowiliśmy otworzyć listę rezerwową.

Osoby, które dopiszą się do listy będą miały pierwszeństwo w rejestracji na kolejne warsztaty z crowdfundingu, które sieć Enterprise Europe Network planuje przeprowadzić już w styczniu 2020.

Żeby dopisać się do listy prosimy o wysłanie maila na adres: Wojciech.Jedrzejewski@zut.edu.pl

Informacje dot. warsztatu:

W ramach pierwszego bloku warsztatu uczestnicy poznają zasady funkcjonowania finansowania społecznościowego, rodzaje crowdfundingu i przykładowe kampanie.

Drugi blok zostanie poświęcony instrumentowi Crowdfunding canvas.

Z wykorzystaniem tego instrumentu uczestnicy będą pracować nad przykładowymi kampaniami crowdfundingowymi. W ramach pracy nad kampanią zostaną poruszone tematy:
• Definicja celów kampanii
• Definicja grupy docelowej
• Tworzenie wizerunku
• Podstawy strategii I kanały komunikacji
• Definicja działań i narzędzie work brakedown structure
• Planowanie wartości i kosztów kampanii

W ostatnim bloku dokonana zostanie analiza opracowanych kampanii oraz omówienie etapów przygotowania kampanii.

W ramach warsztatu zostanie poruszony bardzo szeroki zakres tematyczny tj. tworzenie wizerunku, kanały komunikacji, zarządzanie projektem, kalkulacje finansowe - dlatego należy się spodziewać bardzo intensywnej pracy.

Dla zainteresowanych istnieje możliwość propozycji tematu kampanii nad którymi będą pracować uczestnicy warsztatu.Zapraszamy przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego, działających w jednej z następujących branż: Biotechnologia Budownictwo i architektura, Chemia i tworzywa, Drewno i meble, Edukacja i szkolnictwo, Elektronika i automatyka, Elektryczna, Energetyka i gaz, Gastronomia i hotelarstwo, Górnictwo, Handel hurtowy i detaliczny, ICT, Kultura i sztuka, Media i informacje, Medycyna i zdrowie, Morska / stoczniowa, Motoryzacja, Nanotechnologia, Nieruchomości, Ochrona mienia, Ochrona środowiska, Opakowania (w tym papierowe), Papier i wyroby papierowe (bez opakowań), Poligrafia i reklama, Przemysł i produkcja – inne, Rybactwo i rybołówstwo, Spożywcza i rolnictwo, Stalowa i metalowa, Szkło i ceramika, Tekstylia, Transport i logistyka, Turystyka i sport, Tytoń - produkcja i sprzedaż, Uroda i relaks.
 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Tagi
Szkolenia
Komentarze