ITN, czyli jak pozyskać finansowanie na szkolenia dla młodych i kreatywnych naukowców - dyżur ekspercki

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na dyżur ekspercki pt. ITN, czyli jak pozyskać finansowanie na szkolenia dla młodych i kreatywnych naukowców

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na dyżur ekspercki pt.
ITN, czyli jak pozyskać finansowanie na szkolenia dla młodych i kreatywnych naukowców

Odbędzie się on 14 października 2016 r. w godz. Od 8:00 do 15:00, w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie, ul. Jagiellońska 20-21, sala "Przymierzalnia" (s. 107, I piętro).
Spotkanie skierowane jest do naukowców regionalnych uczelni wyższych, przedsiębiorców, fundacji, stowarzyszeń i innych podmiotów. Szczególnie zapraszamy osoby zainteresowane udziałem w otwartym konkursie Innovative Training Networks (ITN) w ramach Akcji Marii Skłodowskiej-Curie. Jest to konkurs dający możliwość stworzenia oraz udziału w międzynarodowych sieci szkoleniowych dla doktorantów. Dla przedsiębiorców jest to możliwość na stworzenie międzynarodowego konsorcjum z uczelniami wyższymi w celu opracowania innowacyjnych produktów i usług, przy jednoczesnym pozyskaniu finansowania na zatrudnienie doktorantów w ramach projektu. Więcej informacji o konkursie znajduje się TUTAJ
Uczestnictwo w dyżurze będzie idealną okazją do uzyskania informacji na temat konkursu Innovative Training Networks (ITN), między innymi:

  • Kto może złożyć wniosek do konkursu?
  • Jak powinno wyglądać idealne konsorcjum projektowe?
  • Jakie działania można sfinansować w ramach projektu?
  • Jak wygląda ewentualna rekrutacja doktorantów?
  • Jak wygląda struktura wniosku?

Uczestnictwo w spotkaniu ma charakter jednogodzinnych indywidualnych spotkań, podczas których nasz ekspert – Edyta Pazura-Umecka – odpowie na wszelkie nurtujące Państwa pytania związane z aktualnie otwartym konkursem ITN.

>>>REJESTRACJA<<<

Zapisów można dokonywać do 10 października br. poprzez stronę internetową RCIiTT: www.innowacje.zut.edu.pl, zakładka „Szkolenia”. Liczba miejsc ograniczona, do 6 uczestników. Po zarejestrowaniu się na spotkanie prosimy o kontakt z organizatorem w celu umówienia konkretnej godziny konsultacji. O przyjęciu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: epazura@zut.edu.pl lub tel.: 91 449 41 53.

Galeria
Komentarze