Granty na granty - promocja jakości III

Z początkiem sierpnia br. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uruchomiło kolejną edycję programu pt. „Granty na granty – promocja jakości III”. Przedsięwzięcie ma na celu wsparcie polskich jednostek naukowych, które ubiegały się o realizację projektów w ramach programów badawczych Unii Europejskiej i których wnioski uzyskały wysoką ocenę merytoryczną.

Przedsięwzięcie jest swego rodzaju kontynuacją strumienia finansowania określanego nazwą „Granty na granty” (dotychczas realizowanego jako program, obecnie przedsięwzięcie).

O dofinansowanie mogą ubiegać się m.in.: uczelnie, instytuty (naukowe PAN/badawcze/działające w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz), podmioty prowadzące głównie działalność naukową.
Wniosek składa się nie później niż w terminie 60 dni od dnia otrzymania ostatecznej oceny wniosku projektowego dokonanej przez Komisję Europejską albo zaproszenia do II etapu konkursu o grant European Research Council (ERC).

Szczegółowych informacji udziela  p. Angelika Łysiak, e-mai: Angelika.Lysiak@zut.edu.pl lub tel. 91 449 47 23.

Źródło: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.