Eurostars-2 – 7 edycja konkursu

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje, iż trwa nabór wniosków w 7 konkursie programu Eurostars-2 Cut-off 7. Konkurs adresowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, którzy prowadzą prace B+R. W konkursie obowiązkowe jest nawiązanie współpracy międzynarodowej.

Zgłoszenia mogą przesyłać wnioskodawcy, w skład których wchodzi przynajmniej dwóch partnerów z różnych krajów uczestniczących w programie EUROSTARS. 

W ramach konkursu nie ma ograniczeń dotyczących tematyki składanych wniosków. Organizatorzy zastrzegają jednak, że wyniki projektu mogą mieć zastosowanie tylko do celów cywilnych. Elementem niezbędnym do złożenia wniosku jest także plan wdrożenia wyników projektu w okresie do dwóch lat po zakończeniu jego realizacji. 

Na dofinansowanie udziału polskich podmiotów w projektach wyłonionych w ramach konkursu NCBR przeznaczyło budżet w wysokości 750 000 EUR. 

Nabór trwa do 2 marca 2017 r. 8 konkurs w ramach programu Eurostars-2 zostanie zamknięty 14 września 2017 r. 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie NCBR oraz programu.

1 lutego br. odbędzie się webinarium pt.: „Eurostars - Helping SMEs to innovate” dla wszystkich zainteresowanych aplikowaniem do 7 konkursu Eurostars-2. W czasie godzinnego webinaru uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z system do składania wniosków oraz poznają wskazówki, zwiększające szanse na otrzymanie finansowania w konkursie. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji TUTAJ.

Image removed.