Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii – rejestracja już otwarta

Tegoroczny European Sustainable Energy Week: Going green and digital for Europe’s energy transition (EUSEW) odbędzie się w dniach 26-30 września 2022 r. w formule hybrydowej. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wydarzeniu zarówno stacjonarnie w Brukseli, jak i online.

EUSEW2022_Banner_FB_820x312px.jpg

EUSEW to największe doroczne wydarzenie poświęcone odnawialnym źródłom energii i efektywnemu wykorzystaniu energii w Europie. Skupia ono władze publiczne, firmy, organizacje pozarządowe, partnerów projektów UE, badaczy oraz konsumentów. Jego celem jest promocja inicjatyw na rzecz ekologicznej i cyfrowej transformacji energetycznej Europy.

Wystąpienia poświęcone będą następującym blokom tematycznym:

  • Plan REPowerEU
  • Cyfryzacja
  • Efektywność energetyczna
  • Odnawialne źródła energii
  • Konsumenci i sprawiedliwa transformacja energetyczna
  • Dekarbonizacja

Wydarzenie obejmie konferencję, przyznanie nagród EUSEW oraz 3. Europejski Dzień Energii Młodzieży, a także będzie doskonałą okazją do spotkań 1:1, odwiedzin stoisk wystawienniczych i działań networkingowych, także w formie online.

Uczestnictwo stacjonarnie w Brukseli jest bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowy program wraz z informacjami o poszczególnych sesjach oraz link do rejestracji znajduje się na stronie https://www.eusew.eu/.

W celu poznania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z konsultantką Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Zachodnia, p. Agnieszką Bujny, e-mail: Agnieszka.Bujny@zut.edu.pl, tel. 91 449 41 53.

Komentarze