Efektywne zarządzanie rozwojem naukowym - szkolenie

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie pt.


Efektywne zarządzanie rozwojem naukowym

Odbędzie się ono 12 października 2016 r. w godz. 9:00-15:00, w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie, ul. Jagiellońska 20-21, sala "Tkalnia" (s. 115, I piętro).

Szczególnie zapraszamy naukowców i doktorantów zainteresowanych rozwojem swojej kariery naukowej. Opracowanie strategii rozwoju naukowego zdecydowanie zwiększa pozycję naukowca i skutkuje rozwojem kariery. Jest to także pierwszy krok do pokazania swojego wizerunku w świecie nauki, co może procentować udziałem w międzynarodowych projektach badawczych i rozwojem swojej kariery nas skalę światową.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się jak efektywnie zarządzać swoim rozwojem naukowym. Przekonają się dlaczego warto dbać o to, aby ich publikacje były widoczne i cytowane oraz jaką rolę pełnią wskaźniki bibliometryczne w awansach naukowych. Ponadto odkryją tajniki efektywnego budowania swojego dorobku naukowego i przygotowywania analiz bibliometrycznych swoich osiągnięć na potrzeby zdobywania kolejnych stopni naukowych. Zagłębią się również w proces publikowania w prestiżowych czasopismach, czyli dowiedzą się jak pisać do takich czasopism i jak je umiejętnie wybierać.

Seminarium poprowadzi dr Emanuel Kulczycki z Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ekspert z zakresu komunikacji naukowej, www.ekulczycki.pl


>>REJESTRACJA<


Zapisów można dokonywać do 6 października br. poprzez stronę internetową RCIiTT: www.innowacje.zut.edu.pl, zakładka „Szkolenia”. Liczba miejsc ograniczona, do 60 uczestników. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: rtd@zut.edu.pl lub tel.: 91 449 47 23.

Galeria
Komentarze