Dowiedz się jak zaprojektować dostępny produkt i usługę. Program szkoleniowo-doradczy dla przedsiębiorców

W imieniu Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Szczecinie zapraszamy na webinarium poświęcone projektowaniu uniwersalnemu i możliwościom otrzymania wsparcia w tym zakresie, które odbędzie się 27 lipca 2021 r.

Program wydarzenia zakłada omówienie przez eksperta zewnętrznego założeń Programu Dostępny Design – Projektowanie bez barier. W ramach Programu można uzyskać 100% finansowania na szkolenia oraz doradztwo w zakresie projektowania uniwersalnego. Pod tym terminem rozumie się projektowanie, które trafi do jak najszerszej grupy odbiorców, z uwzględnieniem ich ograniczeń i mocnych stron.

Webinar skierowany jest do: firm i organizacji, liderów i pracowników zainteresowanych projektowaniem produktów, usług, procesów, strategii organizacyjnych oraz doświadczeń konsumenckich.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie wydarzenia. Zapisy tylko do 26 lipca 2021 r.