Czechy, Nowy rynek = nowe możliwości

een

Już 8 grudnia zapraszamy na szkolenie poświęcone rynkowi czeskiemu.

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza na bezpłatne szkolenie poświęcone rynkowi czeskiemu, które odbędzie się 8 grudnia br.

W jego trakcie poruszone zostaną kwestie związane z możliwościami, korzyściami, ryzykiem i utrudnieniami w prowadzeniu działalności w Czechach, omówione zostaną podstawowe regulacje prawne i najczęściej stosowane formy prowadzenia działalności gospodarczej, system podatkowy oraz system ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego w Republice Czeskiej.

Omówione zostaną również wnikliwie kwestie współpracy biznesowej polskiego i czeskiego przedsiębiorcy.

Szkolenie poprowadzi dla Państwa Pani Dagmar Ponechalová Członek Zarządu Czesko-Polskiej Izby Handlowej.

Zapisy przyjmowane są TUTAJ.