Nowe szkolenie w RCIiTT

EEN

Już 25 lutego zapraszamy na szkolenie pt. "Regulamin sklepu internetowego w ujęciu umiędzynarodowienia działalności"

W grudniu minionego roku weszła w życie nowa ustawa o prawach konsumenta, która dotyczyła także sklepów internetowych. Aby ułatwić przedsiębiorcom odnalezienie się w gąszczu nowych przepisów, serdecznie zapraszamy na szkolenie nt: „Regulamin sklepu internetowego w ujęciu umiędzynarodowienia działalności”, które odbędzie się już 25 lutego w siedzibie RCIiTT, przy ul. Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie.

Szkolenie poprowadzą dla Państwa specjalistki w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw, w tym prawa unijnego. Uzyskacie Państwo odpowiedzi na następujące zagadnienia:
• Podstawy prawne handlu elektronicznego, tj. gdzie szukać informacji?
• Treść regulaminu sklepu internetowego, tj. jak przygotować regulamin?
• Jurysdykcja i prawo właściwe dla handlu w UE, tj. od czego zacząć za granicą?
• Regulamin sklepu internetowego w UE, tj. na co zwrócić uwagę za granicą?
• Wybór klauzul niedozwolonych, tj. czego nie zastrzegać?
Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Rejestracji na nie można dokonać TUTAJ.