Zostań ekspertem oceniającym aplikacje postdoc w ramach projektu MSCA COFUND CONEXPLUS

Poszukiwani są międzynarodowi eksperci do oceny aplikacji składanych na staże podoktorskie do programu CONEX Plus w ramach działań MSCA-COFUND w Madrycie. Obszary RIS3 (Strategia Badań i Innowacyjności), w których realizowane są projekty:

•    Zaawansowane materiały, technologie produkcyjne i przestrzeń kosmiczna;
•    Energia, środowisko i transport (w tym aeronautyka);
•    Zdrowie i biotechnologia;
•    Technologie informacyjne i komunikacja;
•    Nauki społeczne i humanistyczne.

CONEX-Plus to program szkoleń i mobilności, którego celem jest przyspieszenie rozwoju kariery doświadczonych naukowców. Obecnie oferowanych jest 30 stypendiów, które będą realizowane na UC3M (Universidad Carlos III de Madrid) w Hiszpanii. Warto zaznaczyć, że UC3M jest laureatem nagrody HR Excellence in Research Komisji Europejskiej, co potwierdza zaangażowanie uniwersytetu we wspieraniu zawodowego i osobistego rozwoju, a także jego dostosowanie do zasad Europejskiej Karty Naukowca i Kodeksu Postępowania.

Zapraszamy do rejestracji!

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Sarą Tabor-Osińską, konsultantką Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych, e-mail: Sara.Tabor@zut.edu.pl, tel. 91 449 45 49.

conex.jpg