Znajdź partnera do projektu!

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie on-line, które pomoże znaleźć partnerów do projektów w Horyzoncie Europa! Biuro Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w Brukseli organizuje Horizon Europe Matchmaking Event, który odbędzie się już w przyszłym tygodniu 19 października 2021 r.

Spotkanie ma na celu zbudowanie platformy, na której przedstawiciele innowacji z Polski, Cypru, Węgier i Słowacji  będą mogli dzielić się swoimi pomysłami i znajdować partnerów do konsorcjów, chcących wziąć udział w projektach w Horyzoncie Europa, w tematach związanych z energią (Klaster 5. – Klimat, Energia i Mobilność). W wydarzeniu można wziąć udział jako uczestnik lub prezenter – przygotować krótką, 3 minutową prezentację swoich pomysłów i możliwości. Będzie też okazja wysłuchać ciekawych wystąpień dotyczących Klastra 5. oraz przygotowywania wniosku projektowego.

Rejestracja otwarta jest do 13 października 2021 r.  Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Więcej szczegółów oraz program wydarzenia znajdą Państwo tutaj.

Komentarze