WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I ZOSTAŃ EKSPERTEM KOMISJI EUROPEJSKIEJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach komputerowych pt. „Wykorzystaj swoją szansę i zostań Ekspertem Komisji Europejskiej”.

Jeżeli posiadasz wiedzę i umiejętności w konkretnej dziedzinie lub doświadczenie, oraz w stopniu komunikatywnym posługujesz się językiem angielskim 

TO WŁAŚNIE CIEBIE POSZUKUJE KOMISJA EUROPEJSKA!

 

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty komputerowe pt. „Wykorzystaj swoją szansę i zostań Ekspertem Komisji Europejskiej”, które odbędą się 28 marca 2019, w godz. 9.00-13.00 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie, sala Overlock nr 219, II piętro.

Komisja Europejska cały czas potrzebuje ekspertów do oceny wniosków w ramach Programu Ramowego Horyzont 2020, w związku z tym, spotkanie będzie miało formę warsztatów komputerowych, podczas których możliwe będzie założenie profilu Eksperta KE przy wsparciu naszego konsultanta. Uczestnicy zapoznają się także z serwisem Funding & tender opportunities, który obsługuje konkursy ogłaszane w Horyzoncie 2020 i zawiera stosowną dokumentację.

Podczas spotkania pani prof. dr hab. Jolanta Baranowska z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przedstawi korzyści płynące z pełnienia funkcji Eksperta, a także podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z ewaluacji wniosków.

Ważne jest, by rejestrując się w bazie ekspertów podać jak najwięcej informacji o swoich kwalifikacjach i doświadczeniu, dlatego prosimy o przygotowanie swojego CV w języku angielskim (w formie elektronicznej), gdyż znacznie ułatwi to zakładanie profilu eksperta podczas spotkania.

Szkolenie poprowadzi: konsultant Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie - Agnieszka Aloksa, e-mail: Agnieszka.Aloksa@zut.edu.pl, tel. 91 449 45 49.

 

Zapraszamy do rejestracji. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny

Tagi
Szkolenia
Komentarze