więcej Girls go start-up! Academy - zapraszamy!

Drogie Panie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym projekcie Girls go start-up! Academy, pierwszej w Polsce akademii start-upowej dla kobiet

Inicjatywa realizowana wspólnie przez Fundację Edukacyjną Perspektywy oraz Stowarzyszenie TOP500 Innovators, przy współpracy z Ambasadą USA, ma na celu aktywizację i wspieranie Pań chcących komercjalizować swoje rozwiązania i zakładać start-upy w obszarze STEM oraz creative industries.

Program Mentoringowy rozpocznie się w lutym 2016 szkoleniem na temat start-upów, które odbędzie się w Google Campus Warsaw.

Ponadto będziecie miały możliwość korzystania z Półki z Ekspertami, a we wrześniu 2016 zaprezentowania swoich osiągnięć w ramach Konkursu Shesnnovation - ogólnopolskiego konkursu na najlepszy pomysł na kobiecy start-up technologiczny.

Nabór do Programu Mentoringowego potrwa do 22 stycznia 2016 r. Udział w nim jest bezpłatny.

Chęć uczestnictwa w programie należy zgłaszać wypełniając Formularz aplikacyjny znajdujący się na stronie www.girls-startup.pl

Więcej informacji udzieli jedna z mentorek Girls go start-up! Academy - Katarzyna Kwaśny (kkwasny@zut.edu.pl)