Webinarium: Wystąpienie Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej – co to oznacza dla szkolnictwa wyższego i prowadzonych badań?

Dnia 12 lutego 2020 r. w godzinach 14.30-15.30 odbędzie się webinarium, podczas którego UUKi (Universities UK International) wraz z FCO Innovation Network i brytyjskim biurem ds. badań i innowacji w Brukseli (UKRO) omówią, co pociąga za sobą umowa o wystąpieniu UK z UE oraz co okres przejściowy oznacza dla brytyjskiego i europejskiego sektora szkolnictwa wyższego i dalszej współpracy badawczej z krajami UE. Webinarium poprowadzi Pani Anne-May Janssen, dyrektor European Engagement, we współpracy z UK Science and Innovation Network (SIN).

Zachęcamy do rejestracji.