Webinarium: Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) - oferta edukacyjna dla uczelni, studentów i profesjonalistów

W imieniu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE zapraszamy na bezpłatne webinarium  pt. „EIT – oferta edukacyjna dla uczelni, studentów i profesjonalistów”, które odbędzie się 18 maja 2022 r. o godz. 10.30.

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) to sieć ogólnoeuropejskich partnerstw innowatorów, instytucji naukowych, przedsiębiorców oraz firm działających w celu poszukiwania rozwiązań dla globalnych problemów. EIT działa poprzez Wspólnoty Wiedzy i Innowacji (KIC), których aktywność skupia się wokół najważniejszych globalnych wyzwań. 

Przedstawiciele EIT Climate-KIC, EIT Health, EIT RawMaterials , EIT Urban Mobility, EIT Manufacturing przedstawią ofertę w obszarze edukacji i opowiedzą o możliwości współpracy z uczelniami, ofercie dla studentów, doktorantów i wykładowców.

Więcej informacji oraz link do rejestracji znajduje się na stronie internetowej Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.

Serdecznie zapraszamy!

Obraz1_4.jpg

Tagi
Szkolenia
Komentarze