Webinar: Własność intelektualna w biznesie

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych zagadnieniami własności intelektualnej na webinar, który odbędzie się w dniu 26 maja 2021 r. o godz. 10:00.

Właściwa ochrona własności intelektualnej zależy od wielu czynników: wielkości firmy, możliwości, ale przede wszystkim od rodzaju działalności i posiadanych zasobów.

Bardzo ważna jest odpowiednia identyfikacja własności, określenie długofalowej strategii i praca nad zwiększeniem wartości intelektualnej tak, aby jej posiadanie stanowiło istotną barierę wejścia dla konkurencji. 

Osoby zainteresowane tym tematem zapraszamy na szkolenie, podczas którego dowiedzą się, jakiego rodzaju własność intelektualna może znajdować się w posiadaniu firmy i jakie są możliwości jej ochrony. Zobaczą też, że w zależności od okoliczności należy dobrać odpowiedni rodzaj ochrony, a czasem ochrona własności intelektualnej jest po prostu nieopłacalna.

Webinar jest świetnym wstępem do świadomego zarządzania własnością intelektualną w przedsiębiorstwie.

Szkolenie poprowadzi konsultant sieci Enterprise Europe Network przy RCIiTT p. Tomasz Łyżwiński, specjalista od IPR, e-mail: Tomasz.Lyzwiński@zut.edu.pl tel. 725 292 801.

Zapraszamy do rejestracji!

Własność intelektualna w biznesie (1)_2.png

Tagi
Szkolenia
Komentarze