Webinar: Google Profil Firmy - popraw widoczność w lokalnych wynikach wyszukiwania

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza start-upy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej na webinar poświęcony narzędziu Google Profil Firmy i możliwościom dotarcia do klientów jakie ono daje. Webinar odbędzie się w dniu 30 listopada 2021 r. w godz. 10:00-11:00.

Zwiększ widoczność w internecie dzięki bezpłatnemu profilowi w Google Profil Firmy. Podczas webinaru pokażemy rozwiązania za pomocą których Twoja firma będzie mogła:

  • dotrzeć do swoich potencjalnych odbiorców znajdujących się w okolicy;
  • poprawić swoją widoczność w wynikach wyszukiwania oraz w Google Maps;
  • kontaktować się z klientami bezpośrednio z poziomu wizytówki.

Dodatkowo opowiemy również o:

  • nowościach w Google Profil Firmy;
  • na co zwrócić uwagę tworząc profil;
  • jak stworzyć bezpłatną stronę internetową.

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych, a po zapisaniu się do programu, także do kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w internecie oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google. 

Zapraszamy do rejestracji!

Webinar poprowadzi p. Kamila Gąsior, trenerka marketingu i doradca Google, która przez 4 lata wspierała polskich przedsiębiorców, jako doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Bogate doświadczenie zdobyła również na swoich poprzednich stanowiskach w agencjach marketingowych m.in. w działach SoMe, PR, czy w dziale eventowym.

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela Kierownik działu Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości p. Magdalena Ostrowska, e-mail: Magdalena.Ostrowska@zut.edu.pl, tel. 91 449 43 58.

Google Profil Firmy.png

Tagi
Szkolenia
Komentarze