Warsztaty: Wykorzystanie bezpłatnych narzędzi internetowych do zarządzania projektami naukowymi

Zapraszamy wszystkich naukowców na warsztaty przybliżające możliwości wykorzystania programów do zarządzania projektami w pracy badawczej, które odbędą się 11 maja 2018 r. w siedzibie RCIiTT.

Projekty badawcze, planowanie, dydaktyka czy wyjazdy to codzienność każdego naukowca. Organizacja tych wszystkich zadań jest trudną jednakże niezwykle istotną umiejętnością, bez której osiągnięcie sukcesu jest właściwie niemożliwe.

Obecnie na rynku istnieje bardzo wiele rozwiązań ułatwiających nam zarządzanie czasem, zarządzanie projektami, delegowanie zadań. Część z nich jest płatna ale jest także sporo narzędzi bezpłatnych, które doskonale spełniają swoją funkcję i z których warto skorzystać. Realizacja projektów wiąże się z pracą grupy ludzi, którzy potrzebują sprawnego zarządzania aby wszystkim usprawnić pracę. Dlatego też serdecznie zapraszamy na warsztaty, które są skierowane do naukowców, realizujących projekty naukowe i potrzebują praktycznych narzędzi do zarządzania nimi. Poprowadzi je doświadczona prelegentka p. Barbara Ciach specjalistka ds. współpracy z instytucjami edukacyjnymi w Centrum Nauki EXPERYMENT, pasjonatka nowych technologii, w szczególności platform do współpracy, zarządzania zespołem i projektem.

Forma warsztatów będzie interaktywna dlatego niezbędne jest aby każdy uczestnik przyniósł własny komputer.

Zapisów można dokonywać do 9 maja br. poprzez stronę internetową RCIiTT.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Ewą Witoń-Morgiewicz (tel. 91 449 47 23, email: Ewa.Witon@zut.edu.pl) lub p. Agatą Judzińską-Kłodawską (tel. 91 449 41 53 email: AJudzinska@zut.edu.pl).

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w seminarium jest bezpłatny.

Tagi
Szkolenia