Warsztaty pt. EURAXESS – portal mobilnych naukowców: granty, stypendia, oferty pracy

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie serdecznie zaprasza absolwentów, doktorantów oraz naukowców na warsztaty pt. „EURAXESS – portal mobilnych naukowców: granty, stypendia, oferty pracy".

Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych zasadami funkcjonowania oraz możliwościami oferowanymi przez portal EURAXESS, w szczególności naukowców znajdujących się na różnych szczeblach kariery. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, czym jest i jak działa portal EURAXESS  oraz w jaki sposób wyszukiwać oferty pracy i granty dla naukowców. Podczas spotkania przedstawione zostaną narzędzia do planowania kariery oferowane przez portal EURAXESS oraz zasady tworzenia i publikowania naukowego CV.

Forma warsztatów będzie interaktywna, dlatego niezbędne jest posiadanie przez każdego uczestnika własnego komputera mobilnego. Podczas szkolenia uczestnicy założą własne konto, by móc komunikować się z naukowym światem i uczestniczyć w wydarzeniach kierowanych do badaczy, a także przygotują własne naukowe CV.

Dodatkowo zostanie zaprezentowana oferta Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA).

Warsztaty obędą się 28 lutego 2019  w godz. 08:45-13:00, w siedzibie RCIiTT przy ul. Jagiellońskiej 20-21, sala „Szwalnia” (s. 115, I piętro). Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Agatą Judzińską-Kłodawską, e-mail: ajudzinska@zut.edu.pl, tel. 91 449 41 53.