V4 Innovators in Israel Training Programme

Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki prowadzi nabór do pilotażowego konkursu szkoleniowego dla start-upów działających w branży ICT, biotechnologia, transport, cyberbezpieczeństwo, sztuczna Inteligencja lub cybernetyka. Zgłoszenia można przesyłać do 22 października 2018 r.

Celem V4 Innovators in Israel Training Program jest wsparcie start-upów z krajów Grupy Wyszehradzkiej w ocenie potencjału rynkowego ich innowacyjnych pomysłów/rozwiązań/produktów/usług i dostarczenie praktycznych narzędzi do prowadzenia innowacyjnego biznesu. Pilotaż skierowany jest też do pracowników inkubatorów odpowiedzialnych za wsparcie startupów.

7 osób z Polski wybranych w konkursie, pojedzie do Izraela na trwające 2,5 tygodnia szkolenie, które odbędzie się w dniach 3-19 grudnia 2018 r. Wezmą udział m.in. w sesjach mentoringowych i konsultacyjnych przeprowadzanych przez izraelskich ekspertów, w spotkaniach z przedsiębiorcami, interaktywnych warsztatach.

Termin nadsyłania zgłoszeń pocztą elektroniczną  upływa 22 października 2018 r.

Więcej informacji o konkursie na stronie Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Inkubator