Targi Pracy KARIERA 2018

Biuro Karier ZUT zaprasza na IX Targi Pracy KARIERA 2018, które odbędą się 27 listopada 2018 r. (wtorek).

Targi będą miały miejsce na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej przy Al. Piastów 42 w Szczecinie i odbędą się w godzinach od 10.00 do 15.00. Będą na nich obecne firmy i instytucje oraz pośrednicy pracy ze Szczecina, regionu i Polski.

Studentom i absolwentom targi dają możliwość poznania działalności różnych firmy i instytucji, umożliwiają bezpośredni kontakt z pracodawcami. Nie jest to czas zbierania nowych długopisów i gadżetów, a raczej okazja do poznania rekrutera, szefa firmy czy managera, możliwość znalezienia miejsca na praktykę, staż, pracę na etacie lub dorywczą.

Targom towarzyszą dodatkowe wydarzenia, czyli warsztaty, wykłady, prezentacje.

 • Warsztat I Autoprezentacja, czyli jak dobrze wypaść przed pracodawcą?
  Godz. 10.00 - 11.30; Sala nr 7 (sala Rady Wydziału)
  Prowadzące – Paulina Milczanowska-Stećków i Iwona Bąk – konsultantki ds. rekrutacji z firmy idea HR
  „Pokażemy Wam błędy popełniane przez Kandydatów oraz jak się przed nimi uchronić. Zajrzymy w social media i podyskutujemy trochę o sztuce autoprezentacji. Jeśli tego będzie mało, określimy Wasz temperament na podstawie skróconego testu osobowości Junga oraz pokażemy jaka rola w zespole według testu Belbina jest Wam najbliższa”.
  Zapisy: biurokarier@zut.edu.pl; w treści maila wpisać: WARSZTAT I
 • Warsztat II Praktyczny warsztat budowania nawyków
  Godz. 12.00 - 13.30; Sala nr 7 (sala Rady Wydziału)
  Prowadzący - Michał Michalski – autor książki: "Jak zmienić nawyk i wzmocnić silną wolę". Trener skuteczności osobistej, uczy innych praktycznej psychologii w biznesie, sporcie i życiu prywatnym. Z sukcesami pomaga sportowcom, przedsiębiorcom oraz tym, którzy napotykają na wyzwania w swoim życiu. Ważne jest dla niego skuteczne działanie i praktyczna wiedza. Przejawia się to jego obecną specjalizacją – psychologią zmiany i budowania nawyków.
  „Wytrwałość, dyscyplina, systematyczność to zdolności, które są niezwykle cenione przez pracodawców. Wyobraź sobie, że przychodząc do pracy szybciej i skuteczniej zdobywasz nowe kompetencje. Dokańczasz wszystkie sprawy i znacząco wyróżniasz się skutecznością. Czy interesowałby Cię taki scenariusz? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi "Tak", to koniecznie przyjdź na praktyczny warsztat budowania nawyków. Nauczę Cię, w jaki sposób efektywnie i długotrwale zbudować nowe nawyki i powiem także, dlaczego większość z nas nie potrafi tego robić. Do zobaczenia!”
  Zapisy: biurokarier@zut.edu.pl; w treści maila wpisać: WARSZTAT II

 • Porady doradców zawodowych.
  Na stoisku Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP będą dostępni doradcy zawodowi, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące zawodu, poruszania się po rynku pracy i inne dotyczące kariery zawodowej.

 • Porady w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i planowania kariery naukowej
  Na stoisku Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT będzie można uzyskać odpowiedzi dotyczące zakładania własnej firmy oraz planowania kariery naukowej w kraju i za granicą, skąd czerpać pomysły i dofinansowania.

Więcej informacji, w tym wystawcy, na www.targipracy.zut.edu.pl

Patroni medialni:

 • Infoludek.pl
 • SzczecinBiznes.pl
Tagi
Inkubator