Szkolenie "RODO w praktyce – jak przygotować się do nowych przepisów z zakresu ochrony danych osobowych"

Zapraszamy 26 kwietnia 2018 r. na szkolenie dla przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego poświęcone nowym regulacjom i nowym obowiązkom w zakresie ochrony danych osobowych, pełne praktycznych wskazówek dotyczących wprowadzenia nowych wymogów w firmie.

25 maja 2018 r. wejdzie w życie unijne Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (RODO) ujednolicające przepisy we wszystkich 28 państwach członkowskich Unii Europejskiej. Regulacja ta z jednej strony zwiększa kontrolę konsumentów nad ich danymi osobowymi, a z drugiej – nakłada szereg nowych obowiązków na firmy. Uczestnicy szkolenia poznają te nowe wymogi oraz dowiedzą się jak je stosować, co pomoże uniknąć kar finansowych związanych z ich nieprzestrzeganiem. W trakcie szkolenia, poza wiedzą merytoryczną, uczestnicy będą mieli również możliwość pracy na przykładach dokumentów, które następnie będą mogli stosować w swoich firmach. Podczas szkolenia omówione zostaną zmiany w przepisach dotyczące ochrony danych osobowych z naciskiem na ich stosowanie przez sektor MSP.

Szkolenie poprowadzi r. pr. Maja Grzegorczyk - radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie. Właściciel Kancelarii Prawnej i Tłumaczeń Radca prawny Maja Grzegorczyk z siedzibą w Szczecinie świadczącej usługi kompleksowej obsługi prawnej zarówno podmiotów gospodarczych, jak i jednostek sektora administracji publicznej. Specjalizuje się w prawie pracy, prawie gospodarczym, prawie cywilnym, prawie spółek handlowych. Wieloletni wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu Wydziału Ekonomicznego w Szczecinie, opiekun merytoryczny oraz wykładowca wiodący na kierunku „Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych”, wykładowca prawa gospodarczego oraz prawa pracy na prestiżowych kierunkach MBA.

Szkolenie jest bezpłatne i skierowane do właścicieli i pracowników firm, posiadających swoją siedzibę lub oddział na terytorium województwa zachodniopomorskiego. Obowiązuje limit max. 2 osoby z firmy.

Wydarzenie odbędzie się 26 kwietnia 2018 r., w godzinach 8:30 – 15:30 w siedzibie RCIiTT (ul. Jagiellońska 20-21). 

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja trwa do dnia 23.04.2018 r.

Informacji dodatkowych udziela p. Paweł Żebrowski, (91) 449 43 64, pzebrowski@zut.edu.pl

Tagi
Szkolenia