Szkolenie pn: Zdobądź 50 tys. euro na rozwój firmy – I faza Instrumentu MŚP!

Jeżeli masz pomysł na innowacyjny produkt bądź usługę i chcesz dzięki niemu rozwijać swoją firmę to szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Dowiesz się, jak zdobyć finansowanie z Unii Europejskiej na studium wykonalności Twojego projektu w ramach I fazy Instrumentu MŚP.

Zapraszamy przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, start-upów, a także studentów i absolwentów planujących założenie własnej firmy do udziału w naszym szkoleniu dotyczącym I fazy SME Instrument. Celem tego mechanizmu jest ewaluacja potencjału komercjalizacyjnego pomysłu na nową, innowacyjną usługę lub produkt. Na działania w tym zakresie Komisja Europejska oferuje ryczałt w wysokości 50 tysięcy euro.

Szkolenie odbędzie się 10 kwietnia 2019 w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie i przeprowadzi je Michał Grudziński, konsultant ds. Programów Badawczych UE. Opowie między innymi o podstawowych wymaganiach, jakie należy spełnić, o tym jak napisać konkurencyjny wniosek oraz na co zwracają uwagę eksperci oceniający złożone aplikacje.

Podczas wydarzenia wystąpi również beneficjent I fazy SME Instrument, Rafał Osypiuk z firmy Aerobits Sp z o.o., który przedstawi, jak wygląda ubieganie się o środki oraz realizacja projektu w praktyce, a także opowie, dlaczego warto starać się o tego typu finansowanie.

Szczegółowy plan szkolenia, oraz rejestracja znajdują się na naszej stronie.

Dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Tagi
Szkolenia
Komentarze