Szkolenie on-line: Od pomysłu do projektu, czyli jak napisać dobry wniosek do Horyzontu Europa

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przygotowaniem wniosków o dofinansowanie w zakresie badań i innowacji, realizowanych w międzynarodowych konsorcjach w Programie Ramowym Horyzont Europa, tj. przedstawicieli jednostek naukowych, przedsiębiorców oraz reprezentantów innych podmiotów sektora publicznego na szkolenie w tym zakresie. Wydarzenie będzie miało charakter on-line i odbędzie się 30 września 2021 r. w godz. 10:00 – 12:45.

Horyzont Europa jest już dziewiątym programem ramowym wspierającym badania i innowacje w Europie przewidzianym na lata 2021-2027 o łącznym budżecie w wysokości ok. 95,5 mld euro. Jego głównym celem jest wzmocnienie bazy naukowej i technologicznej UE oraz europejskiej przestrzeni badawczej, a także zwiększenie europejskich zdolności w zakresie innowacji, konkurencyjności i liczby miejsc pracy. 

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in. jak wyszukać odpowiedni konkurs, nawiązać współpracę międzynarodową i jakie są zasady tworzenia konsorcjum. Poznają strukturę wniosku o dofinansowanie projektów badawczo-innowacyjnych i innowacyjnych oraz dowiedzą się w jaki sposób wypełnić jego poszczególne sekcje w szczególności pod kątem kryteriów oceny projektów.  

Szkolenie poprowadzą konsultantki Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, p. Aleksandra Albińska, p. Agnieszka Bujny oraz p. Agnieszka Korpal.

Zapraszamy do rejestracji

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela p. Agnieszka Bujny, e-mail: Agnieszka.Bujny@zut.edu.pl, tel. 91 449 45 49.

 

Od pomysłu do projektu - dobry wniosek do Horyzontu Europa Twoją szansą na sukces (1).png

Tagi
Szkolenia