Szkolenie on-line: Firmy Jutra - nowy program wsparcia dla firm

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza start`upy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej na szkolenie, które pomoże wykorzystać szanse działania w sieci na rzecz zwiększenia liczby klientów, przychodów i zysków w ramach nowego programu Firma Jutra, realizowanego przez Google i PFR. Szkolenie odbędzie się 3 grudnia o godz. 10:00.

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej firmy w wyszukiwarce, na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę, jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google, jakich narzędzi używać przy przygotowywaniu listy słów kluczowych dla witryny firmy, jak mierzyć ruch na stronie i wiele innych.

Szkolenie poprowadzi p. Sebastian Skórski - specjalista ds. marketingu internetowego, doradca w programie Firny Jutra.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

Zapraszamy!

Firmy Jutra – nowy program wsparcia dla firm