Szkolenie: Jak wykorzystać analitykę internetową w e-biznesie – innowacyjne podejście do działań w sieci

Zapraszamy wszystkich pracowników oraz właścicieli przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego na szkolenie organizowane przez ośrodek Enterprise Europe Network, poruszające zagadnienia analityki internetowej w e-biznesie w dniu 18 czerwca 2019.

Szkolenie dedykowane jest szczególnie mikro, małym i średnim firmom, które postawiły już swoje pierwsze kroki w działaniach online i są zainteresowane dalszym rozwojem.

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo w jaki sposób dzięki narzędziom analitycznym skuteczniej i szybciej rozwijać swój e-biznes. Przyjrzymy się najważniejszym aspektom na które trzeba zwrócić uwagę, podczas prowadzenia firmowego bloga, sklepu internetowego czy strony internetowej.

Zakres szkolenia obejmuje:

● Podstawowe kanały marketingowe online – organic, paid ads, social, direct itp. oraz ich rola w prowadzeniu działań w sieci,

● Kluczowe wskaźniki analityczne w służbie działań digital,

● Jak czytać i analizować zachowania użytkowników na sklepach, blogach i stronach internetowym,

● Działania marketingowe i reklamowe w środowisku online - Jak wyznaczać cele i je mierzyć?

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Wielgórecka - konsultant ds. transferu technologii RCIITT, obserwator i uczestnik zmieniającego się e-handlu na rynku amerykańskim, posiadający długoletnie  doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz obsłudze klienta. Oraz Mariusz Kowalczyk, który pierwsze kroki w e-commerce stawiał w 2012 roku prowadząc swój własny sklep internetowy. Doświadczony przedsiębiorca, handlowiec i trener. Bloger z ponad 8-letnim doświadczeniem. Obecnie współtworzy We Commerce, specjalizując się przy tym w analizie danych i narzędziach analitycznych online, performance marketingu w sieci Google Ads oraz współtworzeniu strategii marketingu digital. Wielki fan internetu i analitycznych nowinek, w wolnym czasie prowadzący bloga i instagrama.

Szkolenie odbędzie się w dniu 18 czerwca 2019 od godziny 9:00 i obowiązuje na nie rejestracja.

W szkoleniu mogą brać udział również pracownicy naukowi oraz pracownicy administracji samorządowej, ale do 11 czerwca pierwszeństwo w rejestracji mają przedsiębiorcy.

Zapraszamy!

 

Tagi
Szkolenia
Komentarze