Szkolenie: Jak skutecznie wchodzić na rynki zagraniczne - model biznesowy internacjonalizacji wraz z wdrożeniem strategicznym w eksporcie!

Zapraszamy pracowników przedsiębiorstw z terenu województwa zachodniopomorskiego, a także pracowników naukowych oraz pracowników administracji samorządowej na szkolenie poświęcone umiędzynaradawianiu działalności firmy i strategiom wejścia na rynki zagraniczne, które odbędzie się 13 czerwca 2019 i organizowane przez przez ośrodek Enterprise Europe Network przy RCIiTT.

Uczestnicy dowiedzą się jak jak zbudować model działania firmy dostosowany do różnych rynków zagranicznych oraz wybrać optymalną strategię ekspansji, odpowiadającą oferowanemu produktowi i specyfice lokalnych odbiorców. Przybliżymy sposoby na zrozumienie potrzeb klientów i budowanie wartości istotnych dla nich. Powiemy jak ustalać przewagi konkurencyjne produktu na rynkach eksportowych i stworzyć ofertę atrakcyjną zarówno dla dystrybutora jak i klienta ostatecznego. Ponadto zaprezentujemy jak:

  • zbadać otoczenie biznesowe przedsiębiorstwa oraz konkurencję na rynkach docelowych;
  • wybierać rynki i dobrać do nich optymalny model biznesowy;
  • zaadaptować produkt do wymogów wskazanych rynków zagranicznych;
  • dobrać cenę eksportową do rynku docelowego;
  • wykorzystać narzędzia marketingowe w pozyskaniu zagranicznych dystrybutorów i klientów

Szkolenie poprowadzi Grzegorz Bratek, Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej Eurospektrum, który posiada 17-letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne.

Na szkolenie obowiązuje rejestracja - liczba miejsc jest ograniczona.

Do 7 czerwca 2019 pierwszeństwo w rejestracji mają przedsiębiorcy.

Zapraszamy!

 

Tagi
Szkolenia