Szkolenie: E-commerce: Przygotuj swój biznes na sprzedaż zagraniczną

Ośrodek Enterprise Europe Network działający w ramach Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT serdecznie zaprasza na szkolenie pt. „E-commerce: Przygotuj swój biznes na sprzedaż zagraniczną”, które odbędzie się 25 października 2018 r.

Posiadasz już swój sklep internetowy lub chciałbyś go otworzyć? Sprzedajesz w Polsce, ale planujesz rozszerzyć swoją działalność i zaistnieć za granicą? Nie wiesz jak dotrzeć do klienta i utrzymać z nim relację, by zwiększyć swoją sprzedaż? Brakuje Ci usystematyzowanej wiedzy jak to zrobić?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą Kaja Rempel oraz Mariusz Kowalczyk z firmy We Commerce. Korzystając z własnej wiedzy i doświadczenia przybliżą uczestnikom podstawy wejścia na nowe rynki e-commerce (klient, produkt, cena, marka), zasady przygotowania platformy do sprzedaży zagranicznej, podstawowe kanały marketingowe oraz pomysły na niskobudżetowe dotarcie do klienta w różnych krajach, a także kluczowe wskaźniki potrzebne do analizy sklepu internetowego. Szkolenie obejmować będzie również aspekty prawne oraz podatkowe prowadzenia sklepu internetowego, jak również informacje dotyczące przesyłek i płatności związanych z wysyłką produktów.

Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców z woj. zachodniopomorskiego. Na wydarzenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Agnieszką Wielgórecką, tel. 91 449 40 89, e-mail: awielgorecka@zut.edu.pl

Dzięki dofinansowaniu z Enterprise Europe Network udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Tagi
Szkolenia