Szkolenie "Biznes a środowisko – jak rozwijać firmę w Polsce i za granicą pozostając w zgodzie z przepisami środowiskowymi?"

een

9 czerwca przybliżymy Państwo jak poprowadzić inwestycję w zgodzie ze środowiskiem

Jak prowadzić biznes pozostając w zgodzie z przepisami środowiskowLogo_EENymi? Jak przeprowadzić proces inwestycyjny na terenach Natura 2000? Jakie są uwarunkowania i ograniczenia dla inwestycji wynikające z przepisów prawa i dokumentów strategicznych?

Odpowiedzi na te oraz inne pytania otrzymacie Państwo już 9 czerwca 2014 r. na szkoleniu pt. „Biznes a środowisko – jak rozwijać firmę w Polsce i za granicą pozostając w zgodzie z przepisami środowiskowymi?" organizowanym przez Punkt Doradztwa Środowiskowego Enterprise Europe Network, działającego w ramach RCIiTT.

Szkolenie poprowadzi p. Agnieszka Zalewska, specjalista ds. ochrony środowiska, wieloletni praktyk, posiadający doświadczenie przy opracowywaniu studiów uwarunkowań i planów miejscowych oraz prowadzeniu i nadzorowaniu procedur środowiskowych dla inwestycji OZE

Szkolenie skierowane jest w pierwszej kolejności do przedstawicieli firm z woj. zachodniopomorskiego (maks. 2 osoby na firmę) a w drugiej kolejności dla naukowców, pracowników jednostek samorządowych, przedstawicieli trzeciego sektora itp. (również limit 2 osób na organizację).

Szkolenie jest bezpłatne.

Rejestracja i szczegółowy program dostępne są TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!