Szkolenie ABC Przedsiębiorczości

Masz pomysł na biznes? Chcesz otworzyć firmę, o której marzyłeś, która pozwoli Ci realizować Twoje pasje i plany, a do tego stanie się Twoim głównym źródłem dochodu? Nie wiesz od czego zacząć?

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. ABC Przedsiębiorczości, które odbędzie się 8 maja 2019, w godz. 10:00-13:00, w siedzibie RCIiTT przy ul. Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie.

Zapraszamy wszystkie osoby, które planują założyć działalność gospodarczą i w związku z tym potrzebują zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, aby móc jak najlepiej wykorzystać możliwości jakie stwarza obecna sytuacja gospodarcza. Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Przedstawimy formy prowadzenia działalności gospodarczej oraz procedury rejestracji firmy.

Zasady prowadzenia rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz kwestie podatkowe omówi wieloletni praktyk - Justyna Antosik z A&A Biuro Rachunkowe, a przedstawiciel Głównego Punktu Informacyjnego w Szczecinie przedstawi możliwości otrzymania dofinansowania na założenie i rozwój firmy z funduszy europejskich.

Szczegółowych informacji dotyczących szkolenia udziela Magdalena Ostrowska, kierownik działu Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, e-mail: mostrowska@zut.edu.pl lub tel.: 91 449 43 58.   

Na szkolenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja - liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy!

Tagi
Szkolenia
Komentarze