Świadczenie usług w Unii Europejskiej - zapraszamy na szkolenie!

Już 30 listopada 2016 r. Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT (RCIiTT) zaprasza na szkolenie pn. "Świadczenie usług w Unii Europejskiej"

Swoboda świadczenia usług jest jedną z podstawowych zasad obowiązujących w krajach Unii. Jednak do realizacji usług za granicą niezbędne jest spełnienie podstawowych wymagań prawnych. Jakich? O tym opowie Państwu Pani Sylwia Jeżowska, doświadczony radca prawny oraz Pani Anna Pustułka, aplikant radcowski.

Uczestnikami warsztatu mogą być przedsiębiorcy spełniający poniższe warunki:

• mających siedzibę na terenie województwa zachodniopomorskiego;
  • oraz działających w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia.

Obowiązuje limit 2 osób na firmę. Jeśli po zamknięciu rekrutacji zostaną miejsca wolne, liczba uczestników z jednej firmy może zostać powiększona.

REJESTRACJA - TUTAJ