Spotkanie informacyjne na temat konkursu Staff Exchange

Komisja Europejska zaprasza na spotkanie informacyjne na temat konkursu Staff Exchange. Wydarzenie będzie miało formę on-line i odbędzie się 19 listopada 2021 r. w godz. 10.30 – 12.30. Rejestracja nie jest wymagana, wystarczy dołączyć do spotkania

Staff Exchange to jedno z Działań Marii Skłodowskiej-Curie polegające na międzynarodowej, międzysektorowej oraz interdyscyplinarnej współpracy w zakresie prowadzenia wspólnych projektów badawczo-innowacyjnych. Komisja Europejska szczególnie zachęca do kooperacji międzysektorowej, a więc instytucje z sektora MŚP również mogą myśleć o wzięciu udziału w konkursie. Wymiana poszczególnych pracowników powinna być tak zaplanowana, aby wykorzystać uzupełniające się wiedzę, umiejętności i kompetencje naukowców, którzy muszą wnieść bezpośredni wkład w realizację wspólnego projektu.

Szczegółowe zasady uczestnictwa, a także historie sukcesu współpracy sektora akademickiego z biznesowym, nawiązane przy okazji poprzednich edycji konkursu, zostaną omówione podczas wydarzenia.

Zachęcamy serdecznie do udziału w wydarzeniu!

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Anną Przybysz, konsultantką ds. programów ramowych UE, e-mail: Anna.Przybysz@zut.edu.pl, tel. 91 449 41 53.
 

Komentarze