Śniadanie biznesowe pn. "Nowe pomysły, nowe możliwości" - 12 lutego 2015, godz. 9:00

Śniadanie

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza na pierwsze w roku 2015 spotkanie networkingowe zwane 'śniadaniem biznesowym'.

ego celem jest doprowadzenie do nawiązania cennych kontaktów binzesowych pomiędzy uczestnikami.

Zapraszamy naukowców wszystkich uczelni, tych bardziej doświadczonych oraz tych mniej, studentów - starszych i młodszych, absolwentów z pomysłami, przedsiębiorców dużych i małych a nawet mikro :-)

Podczas spotkania przedstawimy zakres działalności Regionalnego Cenrum Innowacji i Transferu Technologii oraz omówimy na bieżąco organizowane wydarzenia. Spotkanie będzie doskonałą okazją, aby przedstawić swoje pomysły na wspólne projekty, założenie firmy, pozyskanie partnera, czy też przedstawienie własnej oferty i pozyskanie klienta.

Prosimy nie zapomnieć zabrać wizytówek, bo taka okazja nawiązania kontaktów może się już nie powtórzyć :-)

Zapisy na spotkanie przyjmowane są >>TUTAJ<<

Inkubator