Seminarium pn. "Źródła finansowania badań dla młodych naukowców"

Zapraszamy studentów, doktorantów i młodych naukowców poszukujących źródeł finansowania swoich badań oraz osoby zainteresowane wyjazdami stypendialnymi - na seminarium, które odbędzie się 27 kwietnia w siedzibie RCIiTT.

Podczas rozwoju kariery naukowej niezwykle ważna jest umiejętność pozyskiwania funduszy na prowadzenie badań naukowych. Seminarium będzie dotyczyło różnych możliwości finansowania badań oraz zasad przyznawania środków.

Uczestnicy zapoznają się z wybranymi programami Narodowego Centrum Nauki oraz europejskimi możliwościami stypendialnymi z programu Horyzont 2020 dla młodych naukowców. Ponadto prelegenci powiedzą jak należy ułożyć poprawny plan działań aby dobrze zaplanować swoją karierę naukową. W tym celu zostaną Państwo również wprowadzeni w świat dobrego wniosku projektowego, poprzez omówienie tego, co należy ująć we wniosku, a czego nie, aby dostać grant. Prelegenci przedstawią także najczęściej popełniane błędy w aplikowaniu o projekty. Będzie również możliwość poznania absolwenta niektórych programów, który opowie jak w praktyce wygląda realizacja projektu.

Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia w godz 10:30 - 14:30 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje wcześniejsza rejestracja na wydarzenie.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Centrum Zarządzania Projektami RCIiTT. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Anetą Serafin, Aneta.Serafin@zut.edu.pl, 91 449 40 91.