Seminarium online: Jak radzić sobie w sytuacjach stresujących w dobie pandemii COVID 19

W imieniu Centrum Usługowo-Doradczego Euroregionu Pomerania w Świnoujściu serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym seminarium online:
Jak radzić sobie w sytuacjach stresujących w dobie pandemii COVID 19, które odbędzie się 10 grudnia 2020 roku w godz. 10.00- 13.00.

Seminarium adresowane jest mikro-małych i średnich przedsiębiorców i organizowane jest w ramach projektu „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo-Doradczych w Euroregionie POMERANIA wraz z Powiatem  Märkisch-Oderland  w ramach Interregu VA” .

Czym jest stres, w jaki sposób go odczuwamy, jak unikać nasilania się stresu, jakie są sposoby radzenia sobie ze stresem – to wybrane zagadnienia, które poruszane będą w trakcie spotkania.

Osobą prowadzącą jest seminarium jest p. Anna Krawulska- Biegańska- psycholog, trener, asesor coach , autorka projektów rozwojowych.
W pracy trenerskiej specjalizuje się w realizacji szkoleń z zakresu rozwijania kompetencji menadżerskich, komunikacji wewnętrznej , zarządzania czasem, radzenia sobie ze stresem.
Wypełniony formularz zgłoszenia proszę przesłać w terminie do 8 grudnia 2020 r. na adres cud@um.swinoujscie.pl.

Seminarium odbędzie się przy pomocy platformy ZOOM.

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału.

a.jpg