Rozpoczęliśmy rekrutację na szkolenie "Kontrakt handlowy w obrocie międzynarodowym"

Zapraszamy serdecznie na szkolenie pt. "Kontrakt handlowy w obrocie międzynarodowym", które odbędzie się w siedzibie RCIiTT już 18 marca br.

W trakcie spotkania, które poprowadzi radca prawny p. Rafał Malujda, uzyskacie Państwo informację m.in. na temat negocjowania warunków międzynarodowego kontraktu handlowego, jego przygotowywania, zabezpieczenia wykonania i wypłacalności oraz odpowiedzialności cywilno-prawnej i sankcji za nienależyte wykonanie zobowiązań oraz dochodzenie roszczeń.

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje oraz zapisy TUTAJ.