Projekt „Najlepsi z najlepszych! 3.0” w ramach programu POWER

Zapraszamy do składania ofert w ramach projektu pozakonkursowego Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o charakterze koncepcyjnym pt. „Najlepsi z najlepszych! 3.0” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wsparcie finansowe może być przeznaczone w szczególności na sfinansowanie uczestnictwa studentów w międzynarodowych zawodach, konkursach, konferencjach. Środki finansowe mogą być przeznaczone także na zakup materiałów i usług bezpośrednio związanych z celem konkursów, zawodów, konferencji międzynarodowych, będących przedmiotem oferty. Okres realizacji projektu nie może przekroczyć 12 miesięcy oraz wykraczać poza datę 31 maja 2019 r.

Koszt realizacji jednego projektu nie może przekroczyć:

• 80 000, 00 zł – w przypadku projektu realizowanego przez jednego studenta,
  • 320 000,00 zł – w przypadku projektu realizowanego przez zespół studentów.

W ramach naboru wsparciem mogą zostać objęci studenci, którzy spełniają łącznie następujące warunki:

• Jest studentem studiów I/II stopnia.
  • Posiada udokumentowaną znajomość co najmniej jednego języka obcego na poziomie nie niższym niż B2.
  • Posiada opinię opiekuna merytorycznego lub opiekuna koła naukowego na temat dotychczasowej aktywności naukowej.

Wysokość dofinansowania: 100% wydatków kwalifikowalnych.

Oferty w ramach konkursu będą przyjmowane do dnia 30 kwietnia 2018 r w formie dokumentu elektronicznego.

Szczegółowe warunki projektu pozakonkursowego dostępne są na stronie Ministerstwa.

Opiekun konkursu: Marzena Pietrzyk, mpietrzyk@zut.edu.pl; tel. 91 449 4885.