Polsko-niemiecka wymiana doświadczeń

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Szczecinie zaprasza na spotkanie pn. ,,Działalność gospodarcza jako perspektywa na przyszłość - przedsiębiorczynie, które odniosły sukces w powiecie Mecklenburgische Seenplatte'', które odbędzie się 20 czerwca 2018 r.

Według Manager Magazin ,,innowacja w przedsiębiorstwie ma miejsce wtedy, gdy rządzą nim także kobiety. Kobiety są motorem zmian". Coraz więcej kobiet decyduje się na bycie własną szefową, jednak liczba przedsiębiorczyń odpowiada jedynie połowie działających w biznesie przedsiębiorców. Opowieści przedsiębiorczyń o ich doświadczeniach są nie tylko fascynujące, ale także przekonujące. Nierzadko stają się wzorem i inspiracją dla słuchaczy, zarażających ich bakcylem przedsiębiorczości. Już na samym początku drogi obieramy kierunek, który ma doprowadzić do późniejszego sukcesu, dlatego niezależnie od etapu rozwoju działalności warto przykładać wagę do networkingu i wymiany doświadczeń.

Chcąc pomóc przedsiębiorcom w podjęciu i pogłębieniu kontaktów oraz w nawiązaniu współpracy z partnerami z Niemiec, Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Szczecinie zaprasza do udziału w polsko-niemieckiej wymianie doświadczeń pn. ,,Działalność gospodarcza jako perspektywa na przyszłość - przedsiębiorczynie, które odniosły sukces w powiecie Mecklenburgische Seenplatte''. Spotkanie organizowane jest przez Urząd Miasta Szczecin oraz Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Neubrandenburgu i odbędzie się 20 czerwca 2018 r. na terenie powiatu Mecklenburgische Seenplatte. Polsko-niemiecka wymiana doświadczeń jest dofinansowana przez Unię Europejską - ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) - Program Współpracy Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska celu ,,Europejska Współpraca Terytorialna" w ramach projektu ,,Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkisch-Oderland w ramach Interreg V A".

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w seminarium powinny wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją na adres cud.szczecin@um.szczecin.pl lub faxem na nr 91 424 51 20 do dnia 15 czerwca 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się więc kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań należy kontaktować się z panią Małgorzatą Przytocką oraz panią Anną Szlesińską, pracownikami Centrum Usługowo-Doradczego w Szczecinie, pod nr telefonu 91 424 52 31 lub drogą elektroniczną cud.szczecin@um.szczecin.pl.

Dojazd i program seminarium.

Tagi
Szkolenia