Oferty pracy dla młodych naukowców w ramach projektu multimedialnego realizowanego na Cyprze

Nowo powstałe centrum badawcze na Cyprze (The Research Centre on Interactive Media, Smart System and Emerging Technologies (RISE)) zlokalizowane w Nikozji prowadzi nabór młodych naukowców w ramach projektu Horyzont 2020 H2020-WIDESPREAD-01-2016-2017 (faza 2 Teaming).

RISE jest wspólnym przedsięwzięciem gminy Nicosia (koordynator), Instytutem Informatyki Maxa Plancka (Niemcy), University College London (Wielka Brytania), oraz Cyprus University of Technology i Open University of Cyprus. W ramach projektu planowane jest zatrudnienie 20 młodych naukowców spełniających poniższe kryteria:

• tytuł licencjata i / lub studia podyplomowe z akredytowanej instytucji (np. media interaktywne, informatyka, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, inżynieria komputerowa, elektrotechnika, psychologia, socjologia cyfrowa, projektowanie, fizyka, matematyka),
  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenia w pracach badawczych oraz dorobek naukowy mile widziany,
  • doświadczenie w przemyśle mile widziane,
  • doświadczenia z pisaniem wniosków i dotacji mile widziane.

Szczegółowych informacji w RCIiTT udziela p. Agata Judzińska - Kłodawska: ajudzinska@zut.edu.pl lub 91 449 41 53.