Oferta szkoleń dedykowanych

Oferta

Nowoczesny biznes, by się rozwijać, potrzebuje innowacji. Innowacje z kolei, by przyniosły pozytywny efekt, muszą być generowane i wdrażane w przemyślany i nieprzypadkowy sposób.

Na podstawie doświadczeń z dziesiątkami klientów, konsultanci RCIiTT przygotowali dla Państwa serię szkoleń. Dzięki nim dowiedzą się Państwo, jak wykorzystać znane i sprawdzone metody w rozwoju swojego biznesu. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją oraz pobrania broszury informacyjnej.

W odpowiedzi na zgłaszane zapotrzebowanie naszych klientów, przygotowaliśmy stałą ofertę szkoleń proinnowacyjnych. W czasie autorskich warsztatów konsultanci RCIiTT przedstawią Państwu najnowsze koncepcje zarządzania innowacjami w firmie oraz metody rozwijania biznesu oparte o techniki kreatywności i design thinking. W szczególności proponujemy następujące zagadnienia:

• Business Model Canvas
  • 10 Typów Innowacji
  • Strategia Błękitnego Oceanu
  • Techniki Kreatywności
  • Design Thinking

Szkolenia organizujemy dla grup zamkniętych. Istnieje możliwość dostosowania programu zajęć do indywidualnych wymagań firmy.

Po kliknięciu w link po prawej stronie uzyskają Państwo dostęp do szczegółowej broszury informacyjnej