Oferta stypendialna w ramach Programu Individual Fellowship MSCA

Uniwersytet w Jaén (Hiszpania) zaprasza naukowców ze stopniem doktora do wspólnego aplikowania o grant Individual Fellowship w ramach Akcji Marii Skłodowskiej-Curie w Horyzoncie 2020.

Individual Fellowship MSCA jest programem stypendialnym mającym za zadanie wspierać rozwój kreatywności i innowacyjnego potencjału naukowców poprzez pracę nad indywidualnym projektem badawczym w sektorze akademickim lub pozaakademickim w Europie i/lub poza jej granicami. Stypendium pokrywa również udział w konferencjach oraz różnego rodzaju szkoleniach, w tym rozwijających umiejętności i poszerzających wiedzę np. z zakresu transferu technologii, zarządzania zespołami i projektami badawczymi czy przedsiębiorczości.

Wnioskodawcy zainteresowani ofertą Uniwersytetu w Jaén (Hiszpania), powinni przesłać swoje CV, list motywacyjny i streszczenie propozycji projektu (250 słów) na adres mailowy: ofipi@ujaen.es do 15 czerwca 2020 r.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Regionalnym Punktem Kontaktowym PR UE z p. Agnieszką Aloksa: Agnieszka.Aloksa@zut.edu.pl.

Euraxesslogo2.jpg