Obowiązek informacyjny RODO

Klauzula informacyjna dot. ochrony danych osobowych oraz zmiany w Polityce prywatności i Regulaminie rekrutacji uczestników wydarzeń organizowanych przez RCIiTT.

W związku z wejściem w życie w dniu dzisiejszym ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), zachęcamy Państwa do zapoznania się z Klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych udostępnionych Zachodniopomorskiemu Uniwersytetowi Technologicznemu w Szczecinie za pośrednictwem serwisu internetowego Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT oraz zaktualizowaną Polityką prywatności tego serwisu.
Zmianie uległy również zapisy dotyczące ochrony danych osobowych zawarte w Regulaminie rekrutacji uczestników wydarzeń organizowanych przez RCIiTT.

Zapraszamy do lektury!