Nowe programy MNiSW: Społeczna odpowiedzialność nauki i Doskonała nauka

Poniżej przedstawiamy dwa programy przygotowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, do których wnioski można składać tylko do 5 grudnia 2019. Warto się pospieszyć.

Program: Społeczna odpowiedzialność nauki ma na celu  jest wsparcie podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki oraz innych jednostek organizacyjnych działających na rzecz upowszechniania nauki w realizacji projektów mających na celu popularyzację nauki lub promocję sportu akademickiego oraz projektów związanych z utrzymaniem zasobów bibliotecznych o istotnym znaczeniu dla nauki lub jej dziedzictwa. 

Program składa się z dwóch modułów:
- Popularyzacja nauki i promocja sportu
- Wsparcie dla bibliotek naukowych
Szczegóły na stronie internetowej.

Program: Doskonała nauka ma na celu wsparcie podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki oraz innych jednostek organizacyjnych działających na rzecz upowszechniania nauki w realizacji projektów mających na celu prezentację osiągnięć naukowych, w tym najnowszych wyników badań naukowych lub prac rozwojowych, poprzez organizację konferencji naukowych oraz wydawanie monografii naukowych.

Program składa się z dwóch modułów:
- Wsparcie konferencji naukowych
- Wsparcie monografii naukowych
Szczegóły na stronie internetowej.

Wnioski do obu programów składać można do 5 grudnia 2019 r. do godz. 16:00 poprzez system ZSUS OSF

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z p. Grażyną Przybylską, e-mail: Grazyna.przybylska@zut.edu.pl, tel. 91 449 41 18.

Komentarze