Kowieński Uniwersytet Technologiczny na Litwie poszukuje kierownika projektu ERA-Chairs

Wydział Ekonomii i Biznesu Kowieńskiego Uniwersytetu Technologicznego ogłosił nabór na stanowisko kierownika projektu IN4ACT ERA Chair w zakresie wpływu czwartej rewolucji przemysłowej (Industry 4.0) na zarządzanie i ekonomię.

Projekt trwa od 2018 do 2023 roku i jest finansowany z Programu Ramowego Komisji Europejskiej Horyzont 2020. Wysokość grantu to 2.49 mln EUR. Głównym celem projektu jest wprowadzenie zmian na Wydziale Ekonomii i Biznesu KTU poprzez zwiększenie jakości badań i wpływu społeczno-gospodarczego oraz poprawę jego międzynarodowej reputacji i atrakcyjności dla utalentowanych naukowców z innych krajów.

Wyłonionemu kandydatowi KTU oferuje między innymi:

- tytuł profesorski,

- 4 letnią umowę o pracę na pełny etat od 1 października 2019,

- wynagrodzenie w wysokości 6,490.63 EUR/miesiąc (77,887.56 EUR/rok).

Kierownik projektu, w ramach środków przeznaczonych na realizację projektu, będzie miał możliwość zatrudnienia 5 naukowców do pracy pod jego nadzorem. Dodatkowo wsparcie zapewnią członkowie projektu z KTU.

Szczegółowe informacje odnośnie oferowanego stanowiska oraz projektu można znaleźć w załączonym dokumencie.

Aplikacje można składać do 29 marca 2019.