KONKURS w ramach programu „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłasza konkurs na realizację projektów w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” na podstawie komunikatu z dnia 19 stycznia 2018 r. o ustanowieniu ww. programu.

Przedmiotem konkursu jest finansowanie projektów zawierających strategię rozwoju badań naukowych, prac rozwojowych lub twórczości artystycznej obejmujące cele programu, których realizacja ma służyć intensywnemu rozwojowi wyróżniających się w regionie uczelni.

Wykaz grup dyscyplin naukowych lub artystycznych albo dziedzin nauki lub sztuki, w których nie wyodrębnia się dyscyplin, zwanych dalej „grupami dyscyplin”, w ramach grup nauk w poszczególnych regionach oraz szczegółowe informacje nt. konkursu znajduje się na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Uczelnia składająca wniosek w konkursie wskazuje jedną lub więcej dyscyplin w wybranej grupie dyscyplin, w obrębie których zamierza rozwijać swój potencjał badawczy.

Sposób i termin składania wniosków:

• w formie papierowej (w 1 egzemplarzu):

a) należy przesłać na adres: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, 00-529 Warszawa, ul. Hoża 20,
z dopiskiem: „Program „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” albo

b) złożyć w biurze podawczym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego albo

• w formie elektronicznej poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą ministra w formie dokumentu elektronicznego opatrzonego kwalifikowalnym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym e-PUAP.

Wnioski w ramach konkursu będą przyjmowane: od dnia 21 marca 2018 r. do dnia 21 maja 2018 r.