Konkurs: Twój biznes pod banderą sukcesu

Tylko do 25 czerwca 2019 mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz start-upy z województwa zachodniopomorskiego mogą zgłosić się do II edycji konkursu ,,Twój biznes pod banderą sukcesu'' realizowanego w ramach projektu „Pomorze Zachodnie. Biznes w dobrym położeniu”. Jest to szansa by opowiedzieć o własnej firmie, zaistnieć w mediach, wygrać prestiżową statuetkę oraz atrakcyjne nagrody.

Celem konkursu jest ukazanie Pomorza Zachodniego jako miejsca otwartego na nowoczesne gałęzie biznesu i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym województwo zmienia się w nowoczesny region, pulsujący życiem, iskrzący pomysłami wśród szerokiego wachlarza specjalizacji branżowych istniejących na Pomorzu Zachodnim. W jego wyniku zostaną wyłonione podmioty gospodarcze, których działania, produkty i usługi charakteryzują się największą kreatywnością i oryginalnością. Konkurs jest dwuetapowy:

  • W pierwszym etapie zostanie wyłonionych 15 Laureatów Konkursu, w trzech kategoriach (Indeks mikroprzedsiębiorstw, Indeks małych przedsiębiorstw oraz Indeks średnich przedsiębiorstw)
  • W drugim etapie, Laureaci będą rywalizować o zwycięstwo i nagrody w postaci bonów o wartości 6 000,00 zł, które można wykorzystać na kursy, szkolenia, warsztaty, doradztwo, opłacenie udziału w wydarzeniach branżowych bądź sfinansowanie innych usług mających pozytywny wpływ na rozwój firmy.

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani w głosowaniu przez mieszkańców regionu. Na stronie internetowej konkursu zostanie uruchomiony dedykowany system o oryginalnej mechanice gry w konwencji giełdy. Uczestnicy głosowania otrzymają pulę wirtualnej waluty, która będą mogli zainwestować w akcje swoich faworytów.

Wśród partnerów kampanii znalazło się szereg instytucji, które tworzą zaplecze naukowe dla firm z regionu, organizacji lokalnych i ogólnopolskich zrzeszających przedsiębiorstwa z sektora MŚP, podmiotów, które reprezentują interesy firm i wspierają rozwój przedsiębiorczości: Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego, Klaster eBiznesu Pomorza Zachodniego, Klaster ICT Pomorze Zachodnie, Metalika Klaster Metalowy, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Północna Izba Gospodarcza, Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego, Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego, Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego.

Zgłoszenia będą przyjmowane przez stronę konkursu do 25 czerwca 2019 do godz. 23:59.

Komentarze